سبد خرید - 0 تومان

 

نحوه پرداخت و  خرید محصول  از  آجر سفال معمار به شرح زیر می باشد:

 

  • تماس با مشاوران ما ، تیم فروش آجر سفال معمار ، با توجه به منطقه ، کاربرد آجر ، استقامت مد نظر ، نحوه باربری ، صرفه جویی در هزینه حمل نقل و محاسبه تعداد آجر بهترین مشورت را در این زمینه به مشتریان عزیز ارائه خواهند کرد. پس قبل از هر اقدامی تماس اولیه را بر قرار نمایید.تیم فروش تصاویر واقعی از محصولات را برای شما و در صورت نیاز حتی نمونه ای از محصول را برای شما ارسال خواهند نمود.
  • زمانی که از انتخاب خود پس از مشورت با کارشناسان فروش ما مطمئن گردید ، هزینه را ازتیم فروش درخواست نمایید. پس از دریافت پیش فاکتور و حصول اطمینان از سفارش خود پیش فاکتور را امضاء و برای تیم فروش ارسال نمایید.

 

 

نحوه پرداخت و خرید محصول

 

 نحوه پرداخت وجوه محصول خریداری شده:

 

 

  • واریزی از طریق کارت به کارت به یکی از شماره کارت های ۱۶ رقمی شرکت .هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
  • واریز به  یکی از شماره حساب های شرکت
  • پرداخت اینترنتی و یا خرید اینترنتی ، مشتریانی که رمز دوم به همراه و ccv2 که بر روی کارت های بانکی موجود می باشد  می توانند به راحتی پرداخت نموده و اطلاعات پیگیری تراکنش را برای تیم فروش ارسال نمایند، تا اقدامات لازم برای ارسال سفارش انجام گیرد.
  • در صورتی که مشتریان همچنان از صحت شرکت مطمئن نیستند برای خرید می توانند حضوری به شرکت مراجعه نموده و ضمن مشاهده نمونه ها و مشاوره حضوری از کارشناسان ما  و انتخاب بهتر ، فیش واریزی خود را همانجا پرداخت نمایید.

 

برای مشاوره در خرید آجر سفال و همچنین قیمت محصولات آجر سفال معمار هم اکنون تماس بگیرید.

ارسال به تمام نقاط ایران زمین